THRON - Drupal Connector (2.0.1) - en to ug translation catalogue (42 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Last updated
ug: ئاخىرقى يېڭىلانغان ۋاقتى

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Login
ug: كىرىش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: - None -
ug: يوق

en: Image
ug: سۈرەت

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: ,
ug: ،

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Media
ug: مېدىيا

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Quality
ug: سۈپىتى

en: Align
ug: توغرىلاش

en: Color
ug: رەڭ

en: Sort by
ug: تىزىش

en: French
ug: فرانسۇز تىلى

en: Italian
ug: ئىتالىيە تىلى

en: Spanish
ug: ئىسپان تىلى

en: Caption
ug: تېما

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: German
ug: گرمانچە

en: - All -
ug: ھەممىسى
