THRON - Drupal Connector (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (57 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Author
ar: المؤلف

en: Language
ar: اللغة

en: Enable
ar: تفعيل

en: Action
ar: إجراء

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: None
ar: لا شيء

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Image
ar: الصورة

en: Center
ar: المركز

en: Name
ar: الاسم

en: Back
ar: رجوع

en: True
ar: صحيح

en: Default
ar: الافتراضي

en: Audio
ar: الصوت

en: Updated
ar: التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Created
ar: الإنشاء

en: All
ar: الكل

en: Access denied
ar: الوصول مرفوض

en: Page
ar: الصفحة

en: Url
ar: المسار

en: Published
ar: منشور

en: Filter
ar: انتقاء

en: N/A
ar: غير موجود

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Thumbnail
ar: النسخة المصغرة

en: Media
ar: ميديا

en: Widget
ar: ودجة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Owner
ar: المالك

en: Align
ar: المحاذاة

en: Provider
ar: المزود

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: English
ar: إنجليزية

en: French
ar: فرنسية

en: Italian
ar: إيطالية

en: Spanish
ar: أسبانية

en: Caption
ar: شرح

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Video
ar: فيديو

en: Document
ar: وثيقة

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: German
ar: ألمانية

en: - All -
ar: - الكل -

en: Slovenian
ar: سلوفينية

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
