THRON - Drupal Connector (8.x-1.1) - en to bg translation catalogue (35 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Language
bg: Език

en: Enable
bg: Активирай

en: Action
bg: Действие

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: - None -
bg: - Не -

en: Image
bg: Снимка

en: Center
bg: Център

en: Name
bg: Име

en: Back
bg: Назад

en: Default
bg: По подразбиране

en: Audio
bg: Музика

en: Updated
bg: Обновено

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Access denied
bg: Достъпът забранен

en: Page
bg: Страница

en: Url
bg: URL

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: Media
bg: Медия

en: English
bg: Английски

en: French
bg: Френски

en: Italian
bg: Италиански

en: Spanish
bg: Испански

en: Right
bg: Дясно

en: Apply
bg: Търси

en: German
bg: Немски

en: Slovenian
bg: Словенски
