THRON - Drupal Connector (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (53 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Image
bo: པར་རིས

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Name
bo: མིང

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Audio
bo: སྒྲ་འབེབས།

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: All
bo: ཡོངས

en: Access denied
bo: བེད་སྤྱོད་བཀག་འགོག་བྱས་ཚར

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Url
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Widget
bo: ཡོ་བྱད

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: Align
bo: སྙོམས་སྒྲིག

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: English
bo: English(དབྱིན་སྐད།)

en: French
bo: ཧྥ་རན་སེའི་སྐད།

en: Italian
bo: དབྱི་ཐ་ལི་སྐད།

en: Spanish
bo: སི་ཕེན་སྐད།

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།

en: Left
bo: གཡོན

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Newest first
bo: གསར་ཤོས་སྔོན་དུ་བཞག་པ

en: Embed
bo: ནང་འཛུགས་བྱེད་པ

en: Submit button text
bo: ཡར་སྤྲོད་མཐེབ་ཀྱི་ཡི་གེ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
