THRON - Drupal Connector (8.x-1.1) - en to bs translation catalogue (20 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Language
bs: Jezik

en: Enable
bs: Omogući

en: None
bs: Nijedan

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Image
bs: Slika

en: Name
bs: Ime

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Access denied
bs: Pristup odbijen

en: Page
bs: Strana

en: Published
bs: Objavljeno

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: English
bs: Engleski

en: Apply
bs: Primjeni
