THRON - Drupal Connector (8.x-1.1) - en to sq translation catalogue (25 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Language
sq: Gjuha

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Action
sq: Veprimi

en: Reset
sq: Rifillo

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Access denied
sq: Ndalohet hyrja

en: Page
sq: Faqe

en: Url
sq: Adresa Url

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri

en: English
sq: Anglisht

en: French
sq: Frengjisht

en: Italian
sq: Italisht

en: Spanish
sq: Spanjisht

en: German
sq: Gjermanisht

en: Portuguese
sq: Portugeze

en: Slovenian
sq: Sllovene
