THRON - Drupal Connector (8.x-1.3) - en to et translation catalogue (75 entries)

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Language
et: Keel

en: Enable
et: Luba

en: Enabled
et: Lubatud

en: Action
et: Tegevus

en: Tags
et: Sildid

en: Login
et: Sisselogimine

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: - None -
et: - Puudub -

en: Image
et: Pilt

en: Center
et: Keskel

en: Name
et: Nimi

en: Back
et: Tagasi

en: True
et: Tõene

en: Default
et: Vaikimisi

en: Audio
et: Heli

en: Updated
et: Uuendatud

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Access denied
et: Ligipääs keelatud

en: Page
et: Lehekülg

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Gallery
et: Galerii

en: N/A
et: Puudub

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Media
et: Meedia

en: Widget
et: Vidin

en: Desc
et: Kahanev

en: Owner
et: Omanik

en: Align
et: Joondus

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: English
et: Inglise keel

en: French
et: Prantsuse keel

en: Italian
et: Itaalia keel

en: Spanish
et: Hispaania keel

en: Caption
et: Pealkiri

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Global Settings
et: Kohalikud seaded

en: Document
et: Dokument

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: German
et: Saksa keel

en: Newest first
et: Uuemad enne

en: Embed
et: Manus

en: Submit button text
et: Saatmise nupu tekst

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: Slovenian
et: Sloveenia keel

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Published status
et: Avaldamise staatus

en: No media available.
et: Meedia elemente pole saadaval.

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Media type
et: Meedia tüüp

en: Responsive
et: Adapteeruv

en: Select media
et: Vali meedia

en: Media library
et: Meediakogu

en: Media name
et: Meedia nimetus

en: Name (A-Z)
et: Nimetus (A-Z)

en: Name (Z-A)
et: Nimetus (Z-A)
