THRON - Drupal Connector (8.x-1.3) - en to lv translation catalogue (65 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Language
lv: Valoda

en: Enable
lv: Iespējot

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Action
lv: Darbība

en: Tags
lv: Birkas

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Image
lv: Attēls

en: Center
lv: Centrēt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Back
lv: Atpakaļ

en: True
lv: Jā

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Content type
lv: Satura veids

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Access denied
lv: Pieeja liegta

en: Page
lv: Lapa

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Gallery
lv: Galerija

en: N/A
lv: N/P

en: Date Created
lv: Izveides datums

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Media
lv: Multivide

en: Widget
lv: Logrīks

en: Desc
lv: Dilst.

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Align
lv: Novietot

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: English
lv: Angļu

en: French
lv: Franču

en: Italian
lv: Itāļu

en: Spanish
lv: Spāņu

en: Caption
lv: Paraksts

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Global Settings
lv: Globālie uzstādījumi

en: Document
lv: Dokuments

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: German
lv: Vācu

en: Newest first
lv: Jaunākais vispirms

en: Embed
lv: Iekļaut

en: Submit button text
lv: Nosūtīšanas pogas teksts

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Slovenian
lv: Slovēņu

en: No media available.
lv: Nav pieejams neviens medijs.

en: Media browser
lv: Mediju pārlūks

en: Responsive
lv: Responsīvs
