THRON - Drupal Connector (8.x-1.3) - en to my translation catalogue (31 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Tags
my: Tag များ

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Center
my: ဗဟို

en: Name
my: အမည်

en: Back
my: နောက်သို့

en: True
my: အမှန်

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Access denied
my: လုပ်ပိုင်ခွင့်မရနိုင်ပါ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Media
my: မီဒီယာ

en: English
my: အင်္ဂလိပ်ဘာသာ (English)

en: French
my: ပြင်သစ်

en: Italian
my: အီတလီ

en: Spanish
my: စပိန်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: German
my: ဂျာမာန်

en: Newest first
my: အသစ်များကို အရင်ဆုံး

en: Search type
my: ရှာဖွေရေးစံနစ်အမျိုးအစား

en: - All -
my: - အားလုံး -
