THRON - Drupal Connector (8.x-1.4) - en to cs translation catalogue (62 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Language
cs: Jazyk

en: Enable
cs: Zapnout

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Action
cs: Akce

en: Tags
cs: Štítky

en: Login
cs: Přihlásit se

en: None
cs: Žádné

en: - None -
cs: - Nic -

en: Image
cs: Obrázek

en: Center
cs: Na střed

en: Name
cs: Jméno

en: Back
cs: Zpět

en: True
cs: Pravda (True)

en: Default
cs: Výchozí

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Created
cs: Vytvořeno

en: All
cs: Vše

en: Access denied
cs: Přístup byl zamítnut

en: Page
cs: Stránka

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Filter
cs: Filtr

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Thumbnail
cs: Náhled

en: Media
cs: Média

en: Desc
cs: Sestupně

en: Owner
cs: Vlastník

en: Align
cs: Zarovnání

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: English
cs: Anglicky

en: French
cs: Francouzsky

en: Italian
cs: Italsky

en: Spanish
cs: Španělsky

en: Caption
cs: Popisek

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: German
cs: Německy

en: Newest first
cs: Nejnovější první

en: Embed
cs: Vložit

en: Submit button text
cs: Text odesílacího tlačítka

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Publishing status
cs: Stav zveřejnění

en: Slovenian
cs: Slovinsky

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Published status
cs: Status zveřejnění

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Responsive
cs: Responzivní

en: Name (A-Z)
cs: Jméno (A–Z)

en: Name (Z-A)
cs: Jméno (Z–A)

en: Apply Filters
cs: Použít Filtry
