THRON - Drupal Connector (8.x-1.4) - en to dz translation catalogue (21 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Name
dz: མིང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Access denied
dz: འཛུལ་སྤྱོད་འབད་ནི་འདི་ཉན་མ་བཏུབ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Url
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: English
dz: ཨིང་ལིཤ།

en: French
dz: ཕིརེནཆི།

en: Italian
dz: ཨི་ཊ་ལི་ཡཱན།

en: Spanish
dz: སིཔེ་ནིཤི།

en: German
dz: ཇར་མཱན།

en: Slovenian
dz: སོལོ་བི་ནི་ཡཱན།
