THRON - Drupal Connector (8.x-1.4) - en to he translation catalogue (70 entries)

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Language
he: שפה

en: Enable
he: הפעלה

en: Enabled
he: מופעל

en: Action
he: פעולה

en: Tags
he: תגיות

en: Login
he: כניסה

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: - None -
he: - ללא -

en: Image
he: תמונה

en: Center
he: מרכז

en: Name
he: שם

en: Back
he: אחורה

en: True
he: אמת

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Audio
he: אודיו

en: Updated
he: עודכן

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Access denied
he: הגישה חסומה

en: Page
he: דף

en: Url
he: כתובת url

en: Published
he: מפורסם

en: Filter
he: סינון

en: Gallery
he: גלריה

en: N/A
he: -ללא-

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Media
he: מדיה

en: Widget
he: וידג'ט

en: Desc
he: יורד

en: Owner
he: בעלים

en: Align
he: יישור

en: Provider
he: ספק

en: Sort by
he: מיון לפי

en: English
he: אנגלית

en: French
he: צרפתית

en: Italian
he: איטלקית

en: Spanish
he: ספרדית

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Video
he: וידאו

en: Document
he: מסמך

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: German
he: גרמנית

en: Newest first
he: חדש תחילה

en: Embed
he: הטמעה

en: Submit button text
he: כיתוב על כפתור הביצוע (Submit button)

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Publishing status
he: מפורסם

en: Slovenian
he: סלובנית

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Published status
he: מצב פרסום

en: Media browser
he: מאתר המדיה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Select media
he: בחירת מדיה
