THRON - Drupal Connector (8.x-1.4) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: Language
si: භාෂාව

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: All
si: සියල්ල

en: Access denied
si: පිවිසුම තහනම්

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
