THRON - Drupal Connector (8.x-1.5) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Language
ga: Teanga

en: Login
ga: Logáil isteach

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Access denied
ga: Cead rochtana diúltaithe

en: English
ga: Béarla

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
