THRON - Drupal Connector (8.x-1.6) - en to el translation catalogue (66 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Language
el: Γλώσσα

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Action
el: Ενέργεια

en: Last updated
el: Τελευταία ενημέρωση

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Login
el: Είσοδος

en: Reset
el: Επαναφορά

en: None
el: Κανένα

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Image
el: Εικόνα

en: Center
el: Κέντρο

en: Name
el: Όνομα

en: Back
el: Πίσω

en: True
el: Αληθής

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: All
el: Όλες

en: Access denied
el: Δεν επιτρέπεται η πρόσβαση

en: Page
el: Σελίδα

en: Url
el: Διεύθυνση (URL)

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Centered
el: Κεντραρισμένη

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Thumbnail
el: Μικρογραφία

en: Media
el: Μέσα

en: Widget
el: Γραφικό συστατικό

en: Desc
el: Φθί

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Align
el: Στοίχιση

en: Color
el: Χρώμα

en: Provider
el: Πάροχος

en: Folder
el: Φάκελος

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Manual
el: Χειροκίνητα

en: Caption
el: Λεζάντα

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Product
el: Προϊόν

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Image Gallery
el: Γκαλερί Εικόνων

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Select
el: Επιλογή

en: Order by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Newest first
el: Τα νεότερα πρώτα

en: Crop
el: Περικοπή

en: Autocomplete
el: Αυτόματη συμπλήρωση

en: Submit button text
el: Κείμενο πλήκτρου υποβολής

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Published status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Asc
el: Αύξ
