THRON - Drupal Connector (8.x-1.6) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Action
de: Aktion

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Width
de: Breiti

en: Height
de: Höchi

en: Media
de: Medium
