THRON - Drupal Connector (8.x-1.6) - en to hy translation catalogue (38 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Language
hy: Լեզու

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Action
hy: Գործողություն

en: Last updated
hy: Վերջին թարմացում

en: Tags
hy: Թեգեր

en: None
hy: Ոչ մի

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Image
hy: Նկար

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Name
hy: Անուն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Access denied
hy: Մուտքն արգելված է

en: Page
hy: Էջ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Media
hy: Մեդիա

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Color
hy: Գույն

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: English
hy: Անգլերեն

en: French
hy: Ֆրանսերեն

en: Italian
hy: Իտալերեն

en: Spanish
hy: Իսպաներեն

en: Left
hy: Ձախ

en: German
hy: Գերմաներեն

en: Slovenian
hy: սլովեներեն
