THRON - Drupal Connector (8.x-1.6) - en to sv translation catalogue (91 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: Language
sv: Språk

en: Enable
sv: Aktivera

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Action
sv: Åtgärd

en: Last updated
sv: Senast uppdaterad

en: Tags
sv: Etiketter

en: Login
sv: Logga in

en: Reset
sv: Återställ

en: None
sv: Ingen

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Image
sv: Bild

en: Center
sv: Centrerad

en: Name
sv: Namn

en: Back
sv: Tillbaka

en: True
sv: Sant

en: Default
sv: Förvald

en: Audio
sv: Ljud

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Created
sv: Skapad

en: All
sv: Alla

en: Access denied
sv: Åtkomst nekad

en: Page
sv: Sida

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Url
sv: URL

en: Published
sv: Publicerad

en: Filter
sv: Filtrera

en: N/A
sv: Inte tillgänglig

en: Advanced
sv: Utökad

en: Date Created
sv: Datum Skapad

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Thumbnail
sv: Miniatyr

en: Desc
sv: Fallande

en: Owner
sv: Ägare

en: Align
sv: Justera

en: Color
sv: Färg

en: Provider
sv: Leverantör

en: Folder
sv: Mapp

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: English
sv: Engelska

en: French
sv: Franska

en: Italian
sv: Italienska

en: Spanish
sv: Spanska

en: Manual
sv: Manuell

en: Caption
sv: Bildtext

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Product
sv: Vara

en: Global Settings
sv: Globala inställningar

en: Document
sv: Dokument

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Image Gallery
sv: Bildgalleri

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Apply
sv: Applicera

en: Select
sv: Välj

en: Brightness
sv: Ljusstyrka

en: Tag name
sv: Namn på etikett

en: Order by
sv: Sortera på

en: Auto
sv: Automatiskt

en: Offset
sv: Kompensera

en: German
sv: Tyska

en: Portuguese
sv: Portugisiska

en: Newest first
sv: Nyaste först

en: Crop
sv: Beskär

en: Embed
sv: Bädda in

en: Autocomplete
sv: Automatiskt kompletterande

en: Submit button text
sv: Text på skicka-knapp

en: Media Browser
sv: Medialäsare

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Publishing status
sv: Status för publicering

en: Slovenian
sv: Slovenska

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Published status
sv: Status för publicering

en: No media available.
sv: Ingen media tillgänglig.

en: App ID
sv: ID-nummer för app

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Media type
sv: Mediatyp

en: Responsive
sv: Följsam

en: Select media
sv: Välj media

en: Media library
sv: Mediabibliotek

en: Media name
sv: Medianamn

en: Name (A-Z)
sv: Namn (A-Z)

en: Name (Z-A)
sv: Namn (Z-A)
