Thumbor Effects (2.0.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Settings
it: Impostazioni

en: Default
it: Predefinito

en: Horizontal
it: Orizzontale

en: Vertical
it: Verticale

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Filters
it: Filtri
