Thumbor Effects (2.0.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Vertical
eu: Bertikal

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Filters
eu: Iragazkiak
