Thumbor Effects (2.0.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Settings
id: Pengaturan

en: Default
id: Bawaan

en: Horizontal
id: Horisontal

en: Vertical
id: Vertikal

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Filters
id: Filter
