Thumbor Effects (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Settings
gl: Axustes

en: Default
gl: Predeterminado

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Media
gl: Medios

en: Filters
gl: Filtros

en: - Disabled -
gl: - Desactivado -
