Thumbor Effects (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Default
lt: Numatytasis

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Filters
lt: Filtrai
