Thumbor Effects (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Default
ca: Per defecte

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Media
ca: Multimèdia

en: Filters
ca: Filtres
