Thumbor Effects (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Settings
fi: Asetukset

en: Default
fi: Oletus

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Filters
fi: Suodattimet
