Thumbor Effects (8.x-1.2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Horizontal
gu: આડું

en: Vertical
gu: ઊભું

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ
