Thumbor Effects (8.x-1.3) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Horizontal
fa: افقی

en: Vertical
fa: عمودی

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Media
fa: رسانه

en: Filters
fa: فیلترها

en: - Disabled -
fa: - غیرفعال -

en: Smart
fa: هوشمند
