Thumbor Effects (8.x-1.3) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Settings
fr: Paramètres

en: Default
fr: Par défaut

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Media
fr: Média

en: Filters
fr: Filtres

en: - Disabled -
fr: - Désactivé -

en: Manual crop
fr: Recadrage manuel
