Thumbor Effects (8.x-1.3) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Media
hy: Մեդիա
