Thumbor Effects (8.x-1.3) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Media
km: មេឌៀ

en: Filters
km: តម្រង
