Thumbor Effects (8.x-1.3) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ro: Setări

en: Default
ro: Implicit

en: Horizontal
ro: Orizontal

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Filters
ro: Filtre
