Thumbor Effects (8.x-1.3) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Settings
sv: Inställningar

en: Default
sv: Förvald

en: Horizontal
sv: Horisontell

en: Vertical
sv: Vertikal

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Filters
sv: Filter

en: Orientation
sv: Orientering
