Thumbor Effects (8.x-1.4) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Default
cy: Diofyn

en: Horizontal
cy: Llorweddol

en: Vertical
cy: Fertigol

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Filters
cy: Hidlyddion
