Thumbor Effects (8.x-1.4) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Media
lv: Multivide

en: Filters
lv: Filtri
