Thumbor Effects (8.x-1.5) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Media
th: สื่อ

en: Filters
th: ตัวกรอง
