Thumbor Effects (8.x-1.5) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Media
ug: مېدىيا
