Thumbor Effects (8.x-1.6) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Default
ar: الافتراضي

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Vertical
ar: عمودي

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Media
ar: ميديا

en: Filters
ar: المرشحات
