Thumbor Effects (8.x-1.6) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Settings
da: Indstillinger

en: Default
da: Standard

en: Horizontal
da: Horisontal

en: Vertical
da: Vertikal

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Filters
da: Filtre

en: - Disabled -
da: - Deaktiveret -

en: Security key
da: Sikkerhedsnøgle
