Thumbor Effects (8.x-1.6) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان
