Thumbor Effects (8.x-1.8) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Default
az: Susmaya görə

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Filters
az: Filtrlər
