Thumbor Effects (8.x-1.8) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Media
el: Μέσα

en: Filters
el: Φίλτρα
