Thumbor Effects (8.x-1.8) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ps: امستنې

en: Default
ps: تلواله

en: Vertical
ps: نېغ

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Media
ps: رسنۍ

en: Filters
ps: چاڼونه
