Thumbor Effects (8.x-1.9) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Settings
hr: Postavke

en: Default
hr: Zadano

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Media
hr: Mediji

en: Filters
hr: Prečistači
