Thumbor Effects (8.x-1.9) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Media
ne: मिडिया
