Thumbor Effects Crop (2.0.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Orientation
kn: ಸ್ಥಾನ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Landscape
kn: ಪ್ರಕೃತಿ ದೃಶ್ಯ

en: Portrait
kn: ಭಾವಚಿತ್ರ
