Thumbor Effects Crop (2.1.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Media
fr: Média

en: About
fr: À propos

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Landscape
fr: Paysage

en: Aspect ratio
fr: Ratio d'aspect

en: Progress indicator
fr: Indicateur de progression

en: Preview image style
fr: Aperçu du style d'image
