Thumbor Effects Crop (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: About
it: Informazioni

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: Aspect ratio
it: Proporzioni

en: Progress indicator
it: Indicatore di avanzamento

en: Preview image style
it: Anteprima stile immagine
