Thumbor Effects Crop (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Orientation
ru: Ориентация

en: About
ru: Информация

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Landscape
ru: Альбомная

en: Portrait
ru: Портретная

en: Aspect ratio
ru: Соотношение сторон

en: Progress indicator
ru: Индикатор прогресса

en: Preview image style
ru: Стиль изображения при предпросмотре
