Thumbor Effects Crop (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Media
vi: Phương tiện

en: About
vi: Giới thiệu

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: Landscape
vi: Ngang

en: Portrait
vi: Dọc

en: Progress indicator
vi: Báo cáo tiến độ

en: Preview image style
vi: Xem thử kiểu dáng ảnh
