Thunder (8.x-2.0-beta2) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Created
sk: Vytvorené

en: Custom
sk: Vlastná

en: Key
sk: Kľúč

en: Changed
sk: Zmenené

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Save and continue
sk: Uložiť a pokračovať
